Już wkrótce „Kalendarz Jasielski 2012”

Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego przygotowuje „Kalendarz Jasielski” na rok 2012. Poprzednie wydania tego kalendarza spotkały się z bardzo przychylnym przyjęciem i pozytywną oceną Odbiorców – Użytkowników i Reklamodawców.

Jego pierwsza edycja miała miejsce w 1993 roku. Jest bardzo praktyczny, poza częścią kalendarzową zawiera szereg cennych informacji dotyczących dziejów miasta Jasła i rocznic ważnych lokalnych wydarzeń, dane adresowe i telefoniczne miejscowych urzędów i instytucji, rozkłady jazdy lokalnych przewoźników, plan miasta ze spisem ulic i mnóstwo innych wartościowych informacji dla mieszkańców Jasła i okolic. Stowarzyszenie ma nadzieję, że jego kolejna – XX – Jubileuszowa edycja również spełni oczekiwania odbiorców.

Zarząd SMJiRJ informuje, że w opracowywanym „Kalendarzu Jasielskim 2012” są jeszcze wolne miejsca na reklamy lokalnych firm i instytucji. Można je zgłaszać do 26 września b.r. Wszelkie informacje na ten temat można uzyskać pod numerami tel.: 600 879 402 oraz 515 336 005.

Stowarzyszenie, które jest wydawcą kalendarza, od wielu lat prowadzi społeczną działalność dotyczącą Jasła i regionu. Promuje Małą Ojczyznę i krzewi miłość do niej, działa na rzecz dziedzictwa kulturowego i historycznego, organizuje liczne przedsięwzięcia kulturalne, naukowe, popularnonaukowe i wystawy oraz wydaje szereg publikacji.

Na zdjęciu: Felicja Jałosińska – redaktor „Kalendarza Jasielskiego. Fot. D. Baron www.terazjaslo.pl .

Still quiet here.sas

Skomentuj wpis

You must be logged in to post a comment.