Encyklopedia Jasła w Internecie

Pan  Zdzisław Świstak, redaktor „Encyklopedii Jasła”, członek naszego Stowarzyszenia, poinformował nas o powstaniu strony promującej to wydawnictwo. „Encyklopedia” oczywiście nie została tam zamieszczona w całości, strona zawiera jednak spis haseł, z krótkim rozwinięciem. Ponadto znaleźć tam można podstawowe informacje o zespole redakcyjnym, ilustracje oraz dane na temat naszego miasta.

Gratulujemy Panu Redaktorowi kolejnego ciekawego przedsięwzięcia i z satysfakcją informujemy jak dotrzeć do tej witryny.  Strona nosi taką samą nazwę jak wydawnictwo. Aby do niej zajrzeć kliknij tutaj: www.encyklopediajasla.pl .

Na zdjęciu Zdzisław Świstak (fotografia ze strony www.emcyklopediajasla.pl).

/ms/

Still quiet here.sas

Skomentuj wpis

You must be logged in to post a comment.