Spotkanie z profesorem Karolem Myśliwcem

jaslo4uPrzedstawiciele JSMJiRJ uczestniczyli w wykładzie profesora Karola Myśliwca, który inaugurował działalność Jasielskiego Towarzystwa Naukowego. Zadaniem  Towarzystwa jest wspieranie zdolnej młodzieży. Wykład był bardzo interesujący,  dotyczył misji archeologicznej w egipskiej Sakkarze.

Profesor jest członkiem Stowarzyszenia Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego. Wiesław Hap i Felicja Jałosińska reprezentujący Zarząd Stowarzyszenia złożyli profesorowi podziękowania za wspieranie Jasła. Życzymy Panu dalszych sukcesów na niwie naukowej i kulturalnej. Oby Pan nadal tak wspaniale jak dotychczas był ambasadorem naszego miasta, regionu i Polski na całym świecie. Jesteśmy dumni, że taki człowiek jak Pan Profesor jest członkiem naszego stowarzyszenia. Dziękuję za wszelkie dobro, jakiego z Pańskiej strony doświadczyliśmy – powiedział Wiesław Hap.

Karol MyśliwiecO tym wydarzeniu oraz celach Jasielskiego Towarzystwa naukowego możesz przeczytać np. na portalu Jaslo4U. Kliknij tutaj.

Na zdjęciu Felicja Jałosińska, Wiesław Hap i Karol Myśliwiec. Fotografie ze strony ww. jaslo4u.pl.

/ms/

Still quiet here.sas

Skomentuj wpis

You must be logged in to post a comment.