Wernisaż wystawy „Foto Varia”

vernisageWczoraj, w Gminnym Ośrodku Kultury w Nowym Żmigrodzie, odbył się wernisaż wystawy Foto Varia”, czyli fotografia różna. Zaprezentowane zostały prace członków sekcji fotograficznej Stowarzyszenia Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego.

T. KasprzykSekcja fotograficzna SMJiRJ działa od stycznia tego roku. Wcześniej była to sekcja fotograficzno-plastyczna, którą zapoczątkował śp. Mieczysław Mikulski. Obecna grupa fotoamatorów liczy 11 osób z okolic Jasła.

Pokazujemy różne kierunki fotografii: portret, architekturę, pejzaż, fotografię makro i przyrodniczą – czyli, które te, które lubimy najbardziej. Stąd też tytuł tej wystawy „Foto Varia”, czyli fotografia różna – mówił Tomasz Kasprzyk, jasielski artysta, fotografik i członek zarządu Stowarzyszenia Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego.  Myślę, że przez różnorodność tej fotografii, wystawa, którą możemy dzisiaj oglądać, jest bardzo ciekawa. Składa się z blisko 50 prac, prezentując wysoki poziom artystyczny i estetyczny – dodał.

Na zdjęciu T. Kasprzyk.

Wystawa czynna będzie do 24 listopada. Serdecznie zapraszamy.

Zapraszamy do przeczytania relacji z tego wydarzenia na stronie MiastoJasło.pl. Kliknij tutaj. Na tym portalu znajduje się tam też fotorelacja. Kliknij tutaj. Fotorelacja do obejrzenia również na TwojeJaslo.pl. Kliknij tutajtutaj.

Foto Anna Dziura www. miastojaslo.pl. 

/ms/

Still quiet here.sas

Skomentuj wpis

You must be logged in to post a comment.