Nagrody w dziedzinie kultury 2013 dla Felicji Jałosińskiej i Wiesława Hapa

nagrody kultury 2013Członkowie Zarządu Stowarzyszenia Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego – Felicja Jałosińska i Wiesław Hap – znaleźli się wśród nagrodzonych przez Samorząd Miasta Jasła za szczególne wyróżnianie się w pracy twórczej, upowszechnianiu i ochronie dorobku kulturalnego Jasła i regionu jasielskiego.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w niedzielę, 15 grudnia. Burmistrz Miast Jasła Andrzej Czernecki wraz z Przewodnicząca Rady Miejskiej Jasła Elżbieta Bernal wręczali Statuetki „Mecenasa Kultury Jasła 2013” oraz „Nagrody Miasta Jasła w dziedzinie kultury”. Statuetkami i tytułami „Mecenasa Kultury” uhonorowane zostały podmioty gospodarcze, wspierające organizację przedsięwzięć kulturalnych adresowanych do lokalnej społeczności.

Nagrody w dziedzinie kultury otrzymały osoby prywatne. F.Jałosińska W imieniu nagrodzonych głos zabrała F. Jałosińska zauważając, że te nagrody to sukces Stowarzyszenia, który nie mógłby zostać osiągnięty bez przychylności Mieszkańców Jasła i Regionu.  Dziękujemy Mieszkańcom Jasła i powiatu jasielskiego. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazywaną pomoc, bo gdyby nie państwo, na pewno nie moglibyśmy osiągnąć dzisiejszego wyróżnienia. To Wam należą się oklaski i nasza wdzięczność.

Więcej na temat tego wydarzenia można przeczytać na jasielskich portalach internetowych. Polecamy tekst Damiana Palara na stronie TerazJaslo.pl. Kliknij TUTAJ.

Tekst wraz ze zdjęciami z gali opublikowany został również na portalu Jaslo4u. Kliknij TUTAJ.

Na fotografii: laureaci nagród w dziedzinie kultury (z kwiatami w ręku) i organizatorzy gali.  Wśród nich W. Hap – czwarty z prawej oraz F. Jałosińska – przy mikrofonie. Zdjęcie J. Hap z portalu Jaslo4u.

Still quiet here.sas

Skomentuj wpis

You must be logged in to post a comment.