Przypomnienie o Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto”

Natalia Zyglowicz JasloW tym roku Miasto Jasło obchodzi swoje 650 – lecie, a Stowarzyszenie Miłośników Jasła   i Regionu Jasielskiego – 50 – lecie. Jest ono wydawcą szeregu publikacji, inicjatorem i organizatorem wielu przedsięwzięć i konkursów, m.in. takich jak cykliczny Turniej Wiedzy o Jaśle oraz Konkurs Fotograficzny „Jasło – Moje Miasto”.

Tym razem zapraszamy do udziału w tym ostatnim, którego współorganizatorem jest jasielski Młodzieżowy Dom Kultury. Mile widziane są prace wszystkich młodych i starszych pasjonatów fotografii z Jasła i regionu. Tegoroczna XXI edycja nosi tytuł: „Pozdrowienia z 650 – letniego Jasła”. Jak co roku patronat nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Jasła.

Obok: Jedno z wyróżnionych zdjęć z ubiegłorocznego konkursu. Autor Natalia Żygłowicz.

Jako organizatorom zależy nam na tym, aby uczestnicy ukazali ciekawe, „pocztówkowe” oblicze naszego miasta, które w interesujący sposób zaprezentuje Jasło. Zachęcamy do twórczej pracy i do wykreowania własnych autorskich wizji takiej fotograficznej pocztówki.

Zapraszamy wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie i do zaprezentowania swoich prac. Oprócz treści ważna będzie również  forma indywidualnego ujęcia autora zdjęć, jego pomysł i oryginalne  spojrzenie na temat.

Szczegóły dotyczące XXI Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto” – „Pozdrowienia z 650 – letniego Jasła” pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Jasła znajdują się w jego regulaminie. Prace można jeszcze składać do 21 grudnia.

SMJiRJ i MDK w Jaśle

Regulamin: aby powiększyć kliknij ma obrazku.jmj

 

Still quiet here.sas

Skomentuj wpis

You must be logged in to post a comment.