„Wojna polsko-bolszewicka i Bitwa Warszawska 1920 r.”- Wyniki konkursu plastycznego

Wyniki konkursu plastycznego

na temat „Wojna polsko-bolszewicka i Bitwa Warszawska 1920 r.” w ramach projektu „Bitwa Warszawska-Cud nad Wisłą – ku wiecznej pamięci mieszkańców Jasła” we współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej w zadaniu publicznym pod nazwą „Historyczny Mural-1920-polskie zwycięstwo dla wolności Europy” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego

 

Kategoria: Rysunek okolicznościowy

Uczniowie klas I-III szkół podstawowych:

1. Zuzanna Lechowska – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

2. Aleksander Brągiel – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

3. Karol Papciak – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

Wyróżnienia:

Nicole Lipka – Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle – SP nr 11 w Jaśle

Anna Czech – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

Szymon Kalita – Zespół Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle – SP nr 11 w Jaśle

Maja Czyżowicz – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

Marlena Gotfryd – ZSM nr 1 w Jaśle – SP nr 6 w Jaśle

Michał Ślusarczyk – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

Kategoria: Plakat

Szkoły podstawowe:

1. Kinga Moskal – SP nr 12 w Jaśle

2. Julia Zoła – Zespół Szkół Podstawowych w Dębowcu/PSM w Jaśle

Zuzanna Wiśniowska – ZSM nr 1 w Jaśle – SP nr 6 w Jaśle

3. Katarzyna Lisowska – ZSM nr 1 w Jaśle – SP nr 6 w Jaśle

Wyróżnienia:

Milena Gajda – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

Szymon Pieszczoch – SP nr 4 w Jaśle

Igor Sudyka – SP nr 2 w Jaśle

Weronika Strugała – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

Maksymilian Dranka – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

Kategoria: Projekt znaczka pocztowego

Szkoły podstawowe:

1. Lena Kraus – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

2. Hubert Dziubanik – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

3. Kamil Książko – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

Wyróżnienie:

Wiktor Oszajca – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

Kategoria: Prezentacja multimedialna

Szkoły podstawowe:

1. Michał Kamiński – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

2. Kacper Wolak – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

3. Natalia Kopeć – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

Oliwier Drewnicki – SP nr 12 z O.I. w Jaśle

Kategoria: Praca plastyczna – uczniowie szkół ponadpodstawowych

1.Zuzanna Giża – II LO w Jaśle

2.Emilia Janik – II LO w Jaśle

3.Patrycja Zoła – II LO w Jaśle

Wyróżnienia:

Wiktoria Osowska – Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle

Paweł Sendra – Zespół Szkół nr 3 w Jaśle („Chemik”)

Prace oceniała komisja: Anna Brożyna, Bogdan Samborski, Tomasz Kasprzyk, Andrzej Gawlewicz

Ze względu na stan pandemii oficjalne podsumowanie konkursu, wręczenie dyplomów i nagród nie odbyły się. Organizatorzy dotarli do szkół laureatów i wyróżnionych, gdzie przekazali i pozostawili dyplomy oraz nagrody dla uczniów.

Powiązane wpisy:

Komentarze wyłączone.