Zaproszenie członków SMJiRJ na spotkanie z posłem Gowinem

Do prezesa SMJiRJ wpłynął list – zaproszenie od Burmistrza Miasta Jasła dla Członków Stowarzyszenia na spotkanie z posłem Jarosławem Gowinem. Zapraszamy do zapoznania się z jego treścią.
Panie Prezesie,
poniżej przesyłam informację od Andrzeja Czerneckiego – Burmistrza Miasta Jasła z prośbą o przekazanie jej członkom Stowarzyszenia Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego:
18 czerwca (wtorek) w Jaśle gościć będzie jaślanin, poseł na Sejm RP Jarosław Gowin, były minister sprawiedliwości. Jednym z punktów wizyty jest spotkanie Pana posła z jasielską młodzieżą z I Liceum Ogólnokształcącego, a także spotkanie i dyskusja z mieszkańcami Jasła, przedsiębiorcami, słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz lokalnymi stowarzyszeniami w Jasielskim Domu Kultury.
W związku z powyższym, Burmistrz Miasta Jasła zaprasza mieszkańców Jasła na spotkanie z jaślaninem Jarosławem Gowinem, posłem na Sejm RP, byłym ministrem sprawiedliwości. Pan poseł Jarosław Gowin przedstawi wykład „Mieszkać i żyć w Jaśle. Perspektywy rozwoju miasta”. Spotkanie odbędzie się w Jasielskim Domu Kultury 18 czerwca (wtorek) o godz. 17.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

Paweł Laskowski, Urząd Miasta w Jaśle

Na zdjęciu: Burmistrz Jasła Andrzej Czernecki, poseł Jarosław Gowin i Przewodnicząca Rady Miejskiej Elżbieta Bernal. (Ilustracja – fragment fotografii z portalu terazjaslo.pl)

Powiązane wpisy:

Still quiet here.sas

Skomentuj wpis

You must be logged in to post a comment.