Wakacyjny kalendarz wydarzeń

Lipiec – Wystawa Stanisława Witowskiego „Akwarela” (Muzeum Regionalne)

1 lipca – Alicja po drugiej stronie lustra 3D (godz. 18.00 Kino JDK)

1 lipca II NOC GROZY I HORRORÓW godz. 20.30 – The Boy, godz. 22.10 – Zanim się obudzę, godz. 23.50 – Obecność 2 (Kino JDK)

2 lipca – Street Ball – Turniej (godz. 9.00 MOSiR)

2 lipca – Klub Kulturalno – Turystyczny „Szlakiem kultury ludowej” – wycieczka rowerowa (JDK)

2 – 4 lipca – Alicja po drugiej stronie lustra 3D (godz. 17.00 Kino JDK)

2 – 4 lipca – Zanim się pojawiłeś (godz. 19.00  Kino JDK)

2 – 4 lipca – Obecność 2 (godz. 21.00 Kino JDK)

3 lipca – Wakacyjny Super OeS – III Runda Mistrzostw Galicji w KJS (Majscowa)

3 lipca – XII Festyn Parafialny (Przysieki)

6 lipca – Wakacyjne Spotkania Artystyczne – Osiedle Górka Klasztorna (godz. 14.00 Przystanek Kwiatowa) (JDK)

6 lipca – Wyruszamy ze stonogą Fruzią – zabawa artystyczna (godz. 10.00 MBP – Oddział dla Dzieci i Młodzieży)

6 lipca – Gazetowa rewia mody – stroje z gazet (godz. 11.00 MBP – Filia nr 1)

7 lipca – Wakacyjne Spotkania Artystyczne – Osiedle Rafineria (godz. 14.00 Stadion, ul. Sportowa) (JDK)

7 lipca – Rety! Jakie niesamowite są zwierzęta – fakty i mity o zwierzętach (godz. 11.00 MBP – Filia nr 2)

7 lipca – Wernisaż prac fotograficznych Pawła Zgrzebnickiego (godz. 18.00 JDK)

8 lipca – Polski – Pomysłowo opowiadany – piknik(godz. 11.00 MBP – Filia nr 3)

8 – 11 lipca – Gdzie jest Dory? 3D (godz. 17.00 Kino JDK)

8 – 11 lipca – Warcraft: Początek 3D (godz.19.00  Kino JDK)

10 lipca – XV Krempniańska Parada Historyczna ( godz. 13.00 Świątkowa Wielka)

12 lipca – Dinozaurowa układanka – spotkanie z prehistorycznymi gadami (godz. 11.00 MBP – Filia nr 3)

13 lipca – Wyczarowane z przydrożnych kamieni – malowanie farbami (godz. 11.00 MBP – Filia nr 1)

13 lipca – Literozwierz – zwierzęta z liter i słów(godz. 10.00 MBP – Oddział dla Dzieci i Młodzieży)

13 lipca – Wakacyjne Spotkania Artystyczne – Osiedle Mickiewicza (godz. 14.00 Obiekty MOSiR) (JDK)

14 lipca – Wakacyjne Spotkania Artystyczne – Osiedle Ulaszowice (godz. 14.00 plac zabaw) (JDK)

14 lipca – Parasol na niepogodę – eksperymenty z wodą dla bystrzyków (godz. 11.00 MBP – Filia nr 2)

15 – 17 lipca – Zlot Motocyklowy im Henryka Dobrzańskiego „Hubala”

15 – 18 lipca – Przyjaźń czy kochanie (godz. 18.00 Kino JDK)

15 – 18 lipca – Dzień Niepodległości: Odrodzenie 3D (godz. 20.00 Kino JDK)

16 lipca – Klub Kulturalno –Turystyczny – „Poprzez tajemnicze zakątki Bieszczad”(JDK)

17 lipca – Wakacyjne Spotkania Artystyczne – Osiedle Śródmieście (godz. 15.00 Park Miejski) (JDK)

19 lipca – Narzędzia paleontologa – składamy puzzle (godz. 11.00 MBP – Filia nr 3)

20 lipca – O czym marzy tęcza? – zajęcia literacko-artystyczne (godz. 10.00 MBP – Oddział dla Dzieci i Młodzieży)

20 lipca – Wakacyjne Spotkania Artystyczne – Osiedle Sobniów (godz. 14.00 JDK)

20 lipca – Tam gdzie mieszkają bajki – magiczna skrzynka kamishibai (godz. 11.00 MBP – Filia nr 1)

21 lipca – Wakacyjne Spotkania Artystyczne – Osiedle Kopernika (godz. 14.00 plac zabaw przy Przedszkolu Miejskim nr 6) (JDK)

21 lipca – Zabawki sensoryczne – jak je zrobić? (godz. 11.00 MBP – Filia nr 2)

22 – 25 lipca – „BFG” 3D (godz. 15.00 i 17.00 Kino JDK)

22 – 25 lipca – PREMIERA – Kiedy gasną światła (godz. 20.00 Kino JDK)

23 lipca – Plenerowe Kino na Kwiatowej (JDK)

24 lipca – Zbiórka charytatywna

26 lipca – Rogate, zębate, uzbrojone i groźne – balonowe gady (godz. 11.00 MBP – Filia nr 3)

27 lipca – Walizka pełna humoru – zabawy kreatywne (godz. 10.00 MBP – Oddział dla Dzieci i Młodzieży)

27 lipca – Pomyszkuj w tablecie – zajęcia multimedialne (godz. 11.00 MBP – Filia nr 1)

28 lipca – Ciekawość – pierwszy stopień do … wiedzy (godz. 11.00 MBP – Filia nr 2)

29 – 31 lipca – BFG 3D (godz. 15.00 Kino JDK)

29 – 31 lipca – Tini: Nowe życie Violetty (godz. 17.00 Kino JDK)

29 – 31 lipca – Kobiety bez wstydu (godz. 19.00 Kino JDK)

29 – 31 lipca – PREMIERA – Kiedy gasną światła(godz. 21.00 Kino JDK)

30 lipca – Plenerowe Kino na Kwiatowej (JDK)

2 sierpnia – Skrzydlate dziwolągi – lampiony (godz. 11.00 MBP – Filia nr 3)

3 sierpnia – Figury pełne brawury – stomachion – co to takiego? (godz. 10.00 MBP – Oddział dla Dzieci i Młodzieży)

3 sierpnia – Raz, dwa, trzy, szukasz Ty! – zabawy na trawie (godz. 11.00 MBP – Filia nr 1)

4 sierpnia – Literacki bieg z przeszkodami – zabawy w plenerze (godz. 11.00 MBP – Filia nr 2)

6 sierpnia – Plenerowe Kino na Kwiatowej (JDK)

9 sierpnia – Czy tyranozaur był królem gadów? – dinozaurowe zentangle (godz. 11.00 MBP – Filia nr 3)

10 sierpnia – Podwodny świat – zajęcia artystyczne(godz. 10.00 MBP – Oddział dla Dzieci i Młodzieży)

10 sierpnia – Arcypalce – sztuka malowania palcami(godz. 11.00 MBP – Filia nr 1)

11 sierpnia – Dmuchawce, latawce, wiatr – zabawa słowem( godz. 11.00 MBP – Filia nr 2)

13 sierpnia – Plenerowe Kino na Kwiatowej (JDK)

16 sierpnia – Wielki jak dinozaur – maski dinozaurów (godz. 11.00 MBP – Filia nr 3)

17 sierpnia – Piknik sieciaków (godz. 10.00 MBP – Oddział dla Dzieci i Młodzieży)

17 sierpnia – Coś z niczego – eko zabawy(godz. 11.00 MBP – Filia nr 1)

18 sierpnia – Kółeczkowy zawrót głowy – tajemnice rafy koralowej (godz. 11.00 MBP – Filia nr 2)

23 sierpnia – Specjalista od prehistorycznych gadów – tabletowe aplikacje (godz. 11.00 MBP – Filia nr 3)

24 sierpnia – Kto wymyślił lato? – zabawy słowne (godz. 10.00 MBP – Oddział dla Dzieci i Młodzieży)

24 sierpnia – Zagadkowy worek – konkursy, zagadki (godz. 11.00 MBP – Filia nr 1)

25 sierpnia – Wakacyjnych wspomnień czar – fotobudka (godz. 11.00 MBP – Filia nr 2)

27 – 28 sierpnia – XI Międzynarodowe Dni Wina Jasło 2016

27 – 28 sierpnia – Międzynarodowy Festiwal Kultury Wyszechradzkiej

Sierpień – Memoriał Kawaleryjski mjr Henryka Dobrzańskiego „Hubala”

Lipiec – sierpień – Basen Otwarty (godz. 10.00 – 20.00  MOSiR)

Powiązane wpisy:

Still quiet here.sas

Skomentuj wpis

You must be logged in to post a comment.