Konkurs fotograficzny

Zaproszenie do udziału w Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto”

 

Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle zapraszają do kolejnego Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto”. Mile widziane są prace wszystkich młodych i starszych pasjonatów fotografii z Jasła i regionu. Tegoroczna XXV edycja ma dwa tematy:

ŚLADY DAWNEGO JASŁA I REGIONU”

ORAZ

„UCHWYCIĆ CHWILĘ…”

Jak co roku patronat nad konkursem sprawuje Burmistrz Miasta Jasła. Organizatorom zależy nam na tym, aby uczestnicy odszukali i zarejestrowali różne miejsca związane z „dawnym” Jasłem i regionem oraz „uchwycili chwilę” życia współczesnego Jasła i okolic w sposób ciekawy i oryginalny. Zachęcamy do twórczej pracy i do wykreowania własnych autorskich wizji takich obrazów.

Zapraszamy wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie i do zaprezentowania swoich prac. Oprócz treści ważna będzie również forma indywidualnego ujęcia autora zdjęć, jego pomysł i oryginalne spojrzenie na temat.

Szczegóły dotyczące XXV Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto” – pod Patronatem Honorowym Burmistrza Miasta Jasła znajdują się w jego regulaminie (jasloiregion.pl).

SMJiRJ i MDK w Jaśle

Konkurs_Fotograficzny_2019_regulamin

/rm/

Komentarze wyłączone.