Zaproszenie do Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto”

 Na terenie Miasta Jasła jest wiele miejsc pamięci: tablic, pomników, obelisków oraz obiektów architektury (czasami zaniedbanych, a nawet zrujnowanych) związanych z dziejami Jasła lub z osobami, które odegrały w historii Miasta ważną rolę. Zniszczone przez upływający czas – zachowały jeszcze ślady urody. Inne, opuszczone przez użytkowników, zostały wzięte we władanie przez przyrodę. Zwróćmy na nie naszą szczególną uwagę, zapiszmy je w kadrze swojego aparatu fotograficznego, ocalmy je od zapomnienia.

W związku z tym, Stowarzyszenie Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury zapraszają do udziału w kolejnym Konkursie Fotograficznym „Jasło – Moje Miasto”. Mile widziane są prace wszystkich młodych i starszych pasjonatów fotografii z Jasła i  regionu. Tegoroczna XXVI edycja nosi tytuł:  

„OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA”

Utrwalmy te miejsca i udokumentujmy w postaci fotografii.   Zwróćmy na nie uwagę, póki jeszcze istnieją – a może przyczynimy się do ich ocalenia, a te miejsca, które znajdują się w dobrym stanie spróbujmy rozpropagować i upowszechnić w środowisku jasielskim. Organizatorom zależy na tym, aby uczestnicy ukazali różne obiekty w sposób ciekawy i oryginalny. Zachęcamy do twórczej pracy i do wykreowania własnych, autorskich wizji takich miejsc. Zapraszamy wszystkich fotografujących do uczestnictwa w konkursie i do zaprezentowania swoich prac. Oprócz treści ważna będzie również  forma indywidualnego ujęcia autora zdjęć, jego pomysł i  spojrzenie na temat.

Szczegóły dotyczące XXVI Konkursu Fotograficznego „Jasło – Moje Miasto” – znajdują się w jego regulaminie.

Serdecznie zapraszają do udziału Organizatorzy:

SMJiRJ i MDK

REGULAMIN_Jaslo_moje_miasto_2020

 

 

 

Komentarze wyłączone.